ŽLUTÁ MODRÁ | Štěpán Vachoušek: Je na čase potvrdit venkovní body také doma

Štěpán Vachoušek se v posledních zápasech přesunul ze záložní řady do útoku, v domácím zápase s Mladou Boleslaví branku nevstřelil, ale o týden později už rozhodl svou brankou o výhře žlutomodrých na hřišti Baníku Ostrava.

Na "stará" kolena jsi se vrátil do útoku, jaký je to návrat?
"Je to návrat po patnácti letech, je to vynucené tím, že byl zraněný Roman Potočný a teď se zranil i David Vaněček. Trenér se rozhodl pro tohle řešení a zatím to naštěstí vycházelo. Uvidíme, co v dalších zápasech."

Proti Mladé Boleslavi to tam doma ne a ne spadnout, ale vynahradil sis to v Ostravě...

"Doma jsem měl dvě velké šance, ale nepodařilo se mi to tam prostřelit. Naštěstí v Ostravě moje trefa přinesla tři body a jsme teď v o něco lepším rozpoložení."

Celý rozhovor najdete v sobotním vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ, který je k dostání na pokladnách stadiónu a ve fanshopu. Utkání s Brnem se hraje v sobotu od 17:00.